IPB Style© Fisana

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program Payback

57 odpowiedzi na ten temat

#1 hipoliciak

hipoliciak

Weteran

• Członkowie
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • LocationWarszawa

Napisany 10 maj 2010 - 18:43

Ktoś z forumowiczów korzysta z programu Payback? Jak oceniacie ten program? Warto do niego dołączyć?
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.

Józef Piłsudski

#2 ~dP

~dP

Nowicjusz

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 maj 2010 - 21:35

Ktoś z forumowiczów korzysta z programu Payback? Jak oceniacie ten program? Warto do niego dołączyć?

Wg mnie jest średni. Zrobiłem kiedyś analizę i dużo lepiej wypadł mi Bankujesz-Kupujesz ING. Wyszedł lepszy przelicznik wydawanych pieniędzy do otrzymywanych punktów, są ciekawsze nagrody (subiektywnie) i szersze spektrum czynności, za które można dostać punkty. Minus taki, że musisz jednak opłacić ok. 50% wartości nagród. A co więcej oferują teraz praktycznie darmowe konto. Wyszła trochę kryptoreklama. ;-)

Pozdrawiam!

#3 Marek O.

Marek O.

Nowicjusz

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 18:06

Mam kartę od 7-8 miesiecy, zmieniłem operatora na Orange i stąd wejscie do programu. Nie prowadze takich analiz jak powyżej rozmówca, a codziennych korzyści z programu dostrzegam sporo. Dla mnie zakupy przez neta to normalka, wiec tam gdzie moge nabijam punkty najwiecej na Allegro, KDC.pl czasem mozna dobrze trafić na wymiane punktów w Realu, lub BP. Wówczas przelicznik punktów znaczaco skacze. Dla mnie w sumie to wygoda, ze kupujac w roznych miejscach cos tam gromadze na koncie.

#4 Aldona

Aldona

Nowicjusz

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 sierpień 2010 - 17:28

Pan Marek ma rację, tez dostrzegam sporo korzysci poniewaz mozna zbierac punkty w wielu sklepacha, a partnerow internetowych jest chyba kilkadziesiat. Jak sie sprytnie podejdzie i sprawdza kto nalezy do Payback to mozna szybko dosc nazbierwac sporo punktow. A ja jestem taki "ciułacz :-) A jeszcze jest sporo dodatkowych promocji i kupony na stronie www programu :-)

#5 Kacperkówka

Kacperkówka

Weteran

• Członkowie
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisany 12 sierpień 2010 - 15:01

Czyli zbieranie punktów idzie w miarę szybko? Pochwalcie sie jakie nagrody juz uciułaliście, może sie przyłączę!

#6 Marek O.

Marek O.

Nowicjusz

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 sierpień 2010 - 15:10

Myślę, że jesli chodzi o szybkość, to jest różnie, ale gro nagród, które sa interesujące można nabyć poprzez wymianę punktów i ewentualne dopłacenie do brakującej kwoty. Dla mnie gadżety sa mało interesujące w ogole - wymieniłem i dopłaciłem za gokarty z synem, co uważam, ze jest bardzo fajną opcją.

#7 Kacperkówka

Kacperkówka

Weteran

• Członkowie
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisany 25 sierpień 2010 - 18:26

O, to całkiem ciekawa propozycja.

#8 Paweł Uramowski

Paweł Uramowski

Nowicjusz

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LocationKraków

Napisany 03 wrzesień 2010 - 11:14

Nic specjalnego, chyba, że kupujemy bardzo dużo w Realu lub na aukcjach internetowych. Ale w kwestii Allegro też trzebaby szukać odpowiednich transakcji, gdyż nie wszyscy korzystają z Płatności Allegro.
W przypadku Orange to jedna wielka ściema. W moim przypadku nie są dodawane żadne punkty, choć operator twierdzi, że ogólnie system działa w porządku. Dziwne co najmniej.
W sumie jak dla mnie jest to kolejny program partnerski, gdzie tak czy inaczej sam sobie zapłacisz za tę nagrodę.
Była taka akcja już kiedyś z punktami na Orlenie, gdzie pamiętam jacyś redaktorzy policzyli koszty paliwa, okazało się że u konkurencji możnaby za tę samą cenę kupić paliwo, nagrodę, którą się wygrało i jeszcze by coś zostało.

#9 kejron

kejron

Doświadczony

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 13:33

U mnie to jakieś 20 000 punktów. Jak masz reala w mieście, albo karte bzwbk payback to idzie szybciutko. Do tego tankowanie na BP. Sporo punktów można też zdobyć biorąc kurs językowy w Speak Up.

#10 cashback-forum

cashback-forum

Nowicjusz

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 maj 2011 - 11:04

Payback nie jest złym programem bo zawsze lepsze coś niż nic ale jak mówi stara maksyma lepsze jest wrogiem dobrego i dlatego tych z Was, którzy interesują się programami lojalnościowymi zapraszam na moje seminarium internetowe celem poznania programu lojalnościowego który jest zarazem międzynarodową i międzybranżową oraz największą wspólnotą zakupową na świecie !
Program nie nagradza członków punktami lub kuponami ale ... gotówką na własny rachunek bankowy, a to jest dopiero początkiem ...
Pozdrawiam i zapraszam na seminarium internetowe, cashback-forum.net

#11 Gość_Banita_*

Gość_Banita_*
  • Goście

Napisany 24 wrzesień 2012 - 21:41

Lipa jakich malo!
Na poczatku bylo ok - wybralem sluchawki Panasonica w 2008r, bo na konto firmowe kupowalem - wtedy to bylo dozwolone...
W miedzyczasie zrobili obostrzenia, kategorie zabronione itp itd. Od dwoch lat mam ok 30tys punktow i nie jestem w stanie wybrac sensownej nagorody!!! Jak cos wybiore, to sie okazuje, ze niedostepne. Reasumujac - niepotrzebny badziew nikomu niepotrzebny :(

#12 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisany 24 wrzesień 2012 - 23:40

w realu są takie automaty payback gdzie można wymienić 5000 tunktów na talon 50zł do wydania w realu więc kolega ma punkty warte 300zł

#13 Gość_Madula_*

Gość_Madula_*
  • Goście

Napisany 25 październik 2012 - 09:11

Potwierdzam problem realizacją nagród. zamówiłam dostępny towar, opłaciłam, po miesiącu bez echa, po moim meilu poinformowali mnie, że towaru nie ma, może będzie w przyszłości, albo mogę wybrać coś innego (nie wiadomo tylko czy to mają) zabawa w kotka i myszkę.Wycofuję się.

#14 Gość_niezadowolony_*

Gość_niezadowolony_*
  • Goście

Napisany 26 październik 2012 - 08:05

Witam.
U mnie podobna sytuacja jak powyżej. Towar zamówiony, wpłacona róznica między punktami a ceną produktu, 3 tygodnie czekania i żadnego echa. Po mailu Pani Anna Fijałkowska z Biura Obsługi napisała, że towar idzie i że mogą być opóźnienia. Też nie było informacji, że towar nie jest dostępny. Nie polecam i przestaje korzystać z firm spółpracujących z Payback.

#15 Gość_Mx_*

Gość_Mx_*
  • Goście

Napisany 04 listopad 2012 - 20:59

Witam.

U mnie też problem z zamówionymi nagrodami. Chciałem wymienić punkty na dwie nagrody. Pierwsza przyszła po ponad 3 tygodniach (czyli ponad 21 dni podane w regulaminie), druga nie przyszła wcale. Po wysłaniu zapytania, otrzymałem odpowiedź, że drugiej nagrody nie dostanę, bo nie są w stanie jej dostarczyć (brak w magazynie). Obiecano mi zwrot punktów. Jak na razie zwrotu nie otrzymałem. Postępują niezgodnie z własnym regulaminem.

#16 Gość_kika_*

Gość_kika_*
  • Goście

Napisany 05 listopad 2012 - 19:20

A ja mam kartę, ale dotąd tylko zbierałam punkty nawet nie kontrolując ile ich mam. Dziś dostałam newsletter że będzie można płacić punktami w empik.com

#17 Gość_scherif_*

Gość_scherif_*
  • Goście

Napisany 21 listopad 2012 - 01:38

A ja starałem się zalogować by sprawdzić punkty.. i mam info że nie ma takiej strony... a nikt nie chce mi nic dać za zebrane punkty. Sądzę że PAYBACK to oszystwo

#18 Gość_miętki_*

Gość_miętki_*
  • Goście

Napisany 22 listopad 2012 - 13:54

oj witam wszystkich. co do programu payback jestem nastawiony ujemnie. podstawa to pilnować naliczanie punktów, bywają e-kupony które nie naliczają a powinny naliczać dodatkowe punkty. po interwencji a było to już parokrotnie proszono o podanie stacji benzynowej nr. stanowiska o której godź. i nr. paragonu. w sumie koszt połączenia przekroczył wartość punktów, więc zbierać punkty ale nie za wszelką cene. pozdrawiam

#19 Gość_tom_*

Gość_tom_*
  • Goście

Napisany 22 listopad 2012 - 13:56

A ja mam kartę, ale dotąd tylko zbierałam punkty nawet nie kontrolując ile ich mam. Dziś dostałam newsletter że będzie można płacić punktami w empik.com

tak ale nie będziesz mogła zapłacić kartą jeśli nie jest zarejestrowana

#20 Gość_kiss_*

Gość_kiss_*
  • Goście

Napisany 22 listopad 2012 - 14:20

Najlepiej się wychodzi na Payback-u robiąc zakupy w hipermarkecie Real.Częste promocje typu punkty x2lub więcej a zebrane punkty wymieniamy wyłącznie na bony zakupowe 50 lub 100 zł.Nagrody rzeczowe nie warto.Stacje,Orange czy empik traktuje jako marginalne uzupelnienie punktów.Rocznie zyskuje około 100-200 zł w bonach do Reala.

oj witam wszystkich. co do programu payback jestem nastawiony ujemnie. podstawa to pilnować naliczanie punktów, bywają e-kupony które nie naliczają a powinny naliczać dodatkowe punkty. po interwencji a było to już parokrotnie proszono o podanie stacji benzynowej nr. stanowiska o której godź. i nr. paragonu. w sumie koszt połączenia przekroczył wartość punktów, więc zbierać punkty ale nie za wszelką cene. pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników